משחקים

משחקים באנגלית

משחקי זיכרון ופאזלים ללימוד קריאה,
אוצר מילים ומספרים באנגלית.

אין די מילים לתאר את חשיבות הלמידה דרך משחק: הגברת המוטיבציה ללמידה, ההנאה והזיכרון לטווח ארוך. יש מתי שהמשחק נועד לתרגל אחרי ההקנייה ויש מתי שהוא נועד להקנות. למשחקי זיכרון ערך נוסף שכן אחד המאפיינים עליהם מתלוננים המתקשים הוא שאינם מצליחים “לזכור” את השפה. משחקי הזיכרון משפרים את הזיכרון (ויזואלי ושמיעתי) יחד עם הקניית השפה. הם מאפשרים ליצור דיאלוג סביב המשחק, היכול להתנהל ע”פ רמת הלמידה גם באנגלית, ומרחיק את מוקד-מוקש הקושי לחוויה נעימה ורכה. 


בתי ספר ומורים ניתן לפנות להצעת מחיר

סדרת המשחקים

SoftRead - משחקי זיכרון

2 משחקים המשוחקים בשלשות ולא בזוגות עם מו”מ בסופם. חוקי משחק מרתקים ואמצעי הקנייה מעולה.

SoftWord - משחקי זיכרון

8 משחקי זיכרון בשלשות להקניית אוצר מילים באנגלית. לכל מילה 2 תמונות כך שניתן לשחק בזוגות או בשלשות.  אוצר המילים כולל צבעים, חיות, שמות עצם, פעלים ותארים הכל בונה מאגר של אוצר מילים בסיסי. הכל ציורים מקוריים וצבעוניים. 

 

פאזל מספרים וחיות

ספירה עד 20 פאזל שאפשר לשחק אותו עם התמונות גלויות או הפוך כמשחק זיכרון. במשחק מתאמים בין הסיפרה ובין מספר החיות. החיות מאורגנות בצורה המתאימה ללימוד לוח הכפל.

 

That’s it

5 משחקי קלפים לפי חוקי “רמי” משחק המתרגל דרך משחק קלפים את אוצר המילים הנלמד עם דגש על דיאלוג שנוצר סביב המשחק.  חוקי המשחק מתוחכמים ומיועדים לילדים מגיל 10 ומעלה. הקטגוריות הן חיות, שמות עצם, פעלים, תארים ו-3 צורות של הפועל.

 
סגירת תפריט
X
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן