אודות המוצרים

תקציר השיטה, הספרים
והמשחקים של SoftEnglish

מטרת העל של תכנית הלימוד ללימוד אנגלית היא הקניית השפה האנגלית לילדים ולמבוגרים: קודם את הקריאה ואז את השפה והכל מלווה במשחקי למידה לאנגלית. מטרה נלווית היא הקניית הרגלי למידה עצמאיים גם למתקשים וללקויי הלמידה.  התכנית כוללת ספרי לימוד לאנגלית לילדים ולמבוגרים ומשחקים משלימים, מציעה את מה שהוראה מתקנת באנגלית אמורה להציע כולל אסטרטגיות למידה.
התכנית  שהיא ייחודית ומניבה הצלחות כבירות עם קטנים ועם גדולים, עם מי שלא למד אנגלית מעולם ועם מי שנכשל רבות בעבר ללמוד ולדעת אנגלית.
חשוב לדעת שהשיטה והתכנית הזאת ללימוד אנגלית מצליחה גם עם תלמידים על הספקטרום של אוטיזם.
ספרי הלימוד מתאימים לשיעורים פרטיים באנגלית, למורים פרטיים באנגלית, לשיעורים פרטניים בבית הספר ואפילו ללימוד אנגלית עצמי. כמו כן מתאימים להוראת אנגלית בחינוך המיוחד ולתלמידים על טווח האוטיזם.
המשחקים ללימוד אנגלית בשיטה שלנו כוללים משחקי זיכרון, קלפים ופאזלים ללימוד קריאה, אוצר מילים ומספרים באנגלית. משחקי האנגלית מהווים דרך נהדרת ללימוד אנגלית תוך כדי משחק בלי ששמים לב שלומדים!

למה השם SoftEnglish 
כל המוצרים של SoftEnglish מתחילים במילה soft   להראות את הרכות בה נעשית הלמידה: SoftRead, SoftTalk, SoftWord. המילה soft מוכרת גם במילה Soft Start  שפירושה התנעה רכה (בעולם המנועים) וכמובן כחלק מהמילה תוכנה software.

ספרים ללימוד קריאה אנגלית

הספרים בסדרה: softread, advanced softread
ו-youngsoftread

התפתחות בשפה ובעיקר בשפה שנייה מותנית לרוב ביכולת הקריאה.
קריאה היא מטרה אבל גם כלי, ואי השגת שטף קריאה יעכב תהליכים אחרים מבוססי קריאה. השיטה צברה ניסיון בהוראת הקריאה למבוגרים וילדים והתמחתה בהוראת הקריאה לתלמידים “שפתיים” עם קשיי למידה ו/או עם דיסלקצייה. השיטה מצליחה ללמד כל אחד לקרא, ועושה זאת בדרך יעילה, מהירה ומהנה. השיטה מיושמת מעל ל-25 שנים ולאחרונה הוכרה גם על ידי משרד החינוך. הספרים מתעדכנים ומשתפרים בכל מהדורה ומציעים ייחודיות שלא קיימת בספרים אחרים.
לטבלת השוואה בין הספרים לחץ כאן »

3-ספרים

ספרים ללמוד השפה המדוברת

ספרי softrtalk - סדרה בת 6 חלקים

משלבת מן העמוד הראשון אוצר מילים ותשתית. התלמיד לומד לעקוב אחרי התבנית ולהחליף את המילים בהתאמה.  הסדרה מלמדת אוצר המילים בצורה מתפתחת בהתאם להתפתחות אוצר המילים בשפת אם ומתרגלת אותו בתבניות דקדוקיות בצורה מדורגת ובצעדים קטנטנים. הסדרה מציעה תרגול רב משפטים שלא את כולם צריך לעשות. הסדרה כוללת תרגול מבוקר יחד עם כתיבה עצמאית, סיפורים, תרגומים ושאלות

ספרים להבנת הנקרא

ספרי הבנת הנקרא - סדרה בת 3 חלקים

בדרך כלל הבנת הנקרא אינה נלמדת במסגרת בית הספר וגם לא מספיק מתורגלת. מבחנים על הבנת הנקרא הם בדרך כלל החלק הקשה ביותר לתלמיד הממוצע, והתהליך טומן בחובו הרבה חרדה ותסכול המונעים חשיבה וזיכרון.  השיטה באה לפתור את כל זה בדרך קלה, בצעדים קטנים בוני ביטחון וביעילות המבטיחה זיכרון ארוך טווח. השיטה מתרגלת את התלמיד להבין את המילים החדשות ואת המשמעות של המשפט מתוך ההקשר מבלי להסתכל במילון. 

 
הבנת-הנקרא

משחקים ללימוד אנגלית

משחקי זיכרון ופאזלים ללימוד קריאה,
אוצר מילים ומספרים באנגלית.

אין די מילים לתאר את חשיבות הלמידה דרך משחק: הגברת המוטיבציה ללמידה, ההנאה והזיכרון לטווח ארוך. יש מתי שהמשחק נועד לתרגל אחרי ההקנייה ויש מתי שהוא נועד להקנות. למשחקי זיכרון ערך נוסף שכן אחד המאפיינים עליהם מתלוננים המתקשים הוא שאינם מצליחים “לזכור” את השפה. משחקי הזיכרון משפרים את הזיכרון (ויזואלי ושמיעתי) יחד עם הקניית השפה. הם מאפשרים ליצור דיאלוג סביב המשחק, היכול להתנהל ע”פ רמת הלמידה גם באנגלית, ומרחיק את מוקד-מוקש הקושי לחוויה נעימה ורכה.

פוסטרים

8 סוגים של פוסטרים ללימוד השפה אנגלית

הפוסטרים מאפשרים פעילות רב גונית בכיתה ומחוצה לה. הם עשויים בד שמשונית ובהיותם רחיצים הם יכולים להיות גם מונחים על הרצפה. הנושאים הקיימים הם צבעים, חיות, שמות עצם, פעלים ושמות תואר. אוצר המילים הוא אוצר מילים בסיסי שימושי, שמהווה בסיס גם בסידרת הספרים ללימוד השפה המודברת SoftTalk וגם במשחקי הזיכרון שלנו SoftWord .

פוסטר-לעמוד-אודות-המוצרים

בתי ספר ומורים בלבד

ניתן לפנות להצעת מחיר

סגירת תפריט
X
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן