המלצות הורים

דניאלה היקרה, הגענו אליך לאחר התקשתה בקריאה ובכתיבה באנגלית וזאת למרות שההבנה והדיבור שלה מאד טובים. בסבלנות, חיוך ותרגילים שלא נראים כמו עוד שיעור בבית הספר, הצלחת לגרום לה, תוך מספר חודשים בודדים, לצבור בטחון ושטף בקריאה עד למצב של קריאת ספרים שלמים לבד ואפילו בהנאה שמחים שמצאנו אותך ומקווים שעוד רבים יהנו מהשיטה.

מש' בארי
מש' באר
לירון מסיימת כיתה ח' בצויין מצויין בהקבצה הגבוהה ביותר. היא קוראת ורואה סרטים ללא תרגום. המפנה החל בקייטנות שלכם. עד אז למדה למבחנים והכתבות אבל זמן קצר לאחר מכן החומר נשכח לגמרי. בקייטנות "האסימון נפל"


שלי
שלי
מרגש ומקסים !!! יולי מאד נהנתה בלימודים באווירה הטובה ובכלל בכל ההתנהלות שהייתה תורמת ובונה. ציטוט: "דניאלה היא ממש קשוחה! אצלה לומדים ממש קשה." והוסיף, "זה מה שהייתי צריך בבית הספר - מורים קשוחים"

תמי
תמי
לדניאלה וצוות המורים, זו השנה השלישית שיעלי משתתפת בקייטנת אנגלית ואנו מרוצים מאד. ראשית, זו קייטנה איכותית ביותר בה האנגלית מועברת במקצועיות ובאינטנסיביות וכל זה BY THE WAY, באווירת קאנטרי ובריכה ושאר כיופים. הסיבה המרכזית שבחרנו שוב להרשם היא שהקייטנה הזו פשוט "מסדרת" את כל השנה באנגלית. הרבה תודה והערכה,

ענת
ענת
חיבת להגיד שמיכאל - מעבר לה שנהנה בשיעורים ולומד לאהוב את השפה, אני רואה איך כשנוסעים מיוזמתו קורא יוצר ויוצר שלטים באנגלית.. (אפילו יותר מאשר בעברית..)
שלי
שלום, רציתי להודות לך דניאלה יקרה, על השינוי המשמעותי שהובלת אצל בננו בלימודי האנגלית שלו. רגשות של תסכול ועצב הוחלפו בתחושת מסוגלות , הצלחה, ערך ובטחון עצמי גבוהים יותר. והכי חשוב - האפשרות לבחור את דרכו הלימודית- מקצועית. תודה רבה !! רצינו לתרום את הלימוד איתך לילד נוסף, שאין באפשרות הוריו לממן זאת, בתקווה שיעלה אותו על מסלול נכון וטוב לו יותר.
דנה
יעל
בדיוק דיברנו עליך בשבת איזה נססס שגילינו אותך תודה תודה תודה
שלי
הילדים כ"כ אוהבים את השיעור, הם כל הזמן רואים אנגלית וישר מנסים לקרוא, רציתי שימשיכו... וגם הם:)
דנה
השיפור הכי גדול הוא ביחס שלו למקצוע. הוא היה מאוד מתוסכל וזה הקרין על היכולת שלו ללמוד ולהבין. הוא מאוד נהנה בקייטנה ובגלל שיש לו חוויה חיובית הוא מצליח ללמוד ולהפנים.אני חושבת ששניהם עשו קפיצה במהלך הקייטנה, אצל עומר זה מורגש יותר. תעדכני אותי כשיהיו לך פרטים סופיים לגבי לוחות הזמנים של החוגים. תודה רבה

שרון
שרון
את "אביב אנגלית" ואת דניאלה הכרתי במקרה כאשר שוטטתי לי באינטרנט וחיפשתי לילדיי קייטנת אנגלית. "נפלתי" על האתר של אביב אנגלית במקרה והוא משך את עיניי. ילדיי, שהיו אז בני 10 ו – 7, יצאו מהקייטנה כך שבני בן ה - 7 החל לקרוא באנגלית ובתי החלה לקשקש קצת (דבר ממנו חששה ביותר) והכי חשוב – הם אפילו נהנו!!! ואפילו מאוד!!!! משם החל "הרומן" בינינו - הילדה הלכה נוטלת חלק בחוגים במשך השנה ובכל קייטנה הם באו יחד ושיפרו את האנגלית מאוד. זה כל כך מוצלח ככה שבכל שבועיים קייטנה לומדים את מה שלומדים בחצי שנה של חוגים והעיקר - "השנאה" הגדולה של בתי לאנגלית התחלפה לה אפילו בהתלהבות קלה... כיום אנחנו מה"מכורים" ויודעים שבכל שנה בקיץ עושים "מרתון" או "קייטנה" וזה נותן קפיצה ענקית לשנה שלמה. אז תודות לדניאלה ולמורים הנפלאים.

דנה
יעל
שלחנו את מאיה בת השבע שעולה לכיתה ב לקייטנה כשנה לאחר שחזרנו לארץ מארה״ב בתום שהות של שש שנים. מאיה דוברת אנגלית ורצינו לשמר את השפה . מאיה למדה לקרא ממש יפה במשך השבועיים, מאוד נהנתה בקייטנה וחזרה חדורת מוטיבציה לקרוא ולהצטיין באנגלית! ושאלה אם אפשר לשלוח אותה גם לקייטנת קריאה בעברית , כך שהאוירה בקייטנה השפיעה על המוטיבציה שלה לצמוח בלימודים בכלל.
גלית
גלית
'אין אומרים שבחו של אדם בפניו' אבל לך דניאלה היקרה, מגיע גם מגיע ! ולא איכפת לי אם תיהיה עגבניה 😃 הינה מה שכתבה המורה לאנגלית לעמרי בבדיקת המבחן שלו לא יודעת איך את גורמת לו למוטיבציה... את קוסמת עם אנרגיות !
דנה
דניאלה היקרה מאוד לליבי מה שלומך? עדי מאוד אוהבת אותך ונהנת מהשעורים שלך תודה על הכל
שרון
בפסח 2015 שמחנו לקחת חלק בקייטנת אנגלית של "אביב אנגלית" היינו קבוצה של 5 ילדים מכיתה א.... ולמרות שאלה היו רק 5 ימים של 4.5 שעות כל יום הילדים הספיקו כמעט לסיים את תוכנית הקריאה, למדו מילים בסיסיות דרך מישחקים, חוו חווית למידה מרתקת ונהנו מאוד מהאווירה, מהמשחקים ומחווית הלמידה עצמה.אנחנו מאוד נהננו, אנחנו ממשיכים את התהליך בחוג שבועי וחוזרים בקיץ להמשך. וגם שמחים להמליץ לכל המעוניין מאחלת בהצלחה

יעל
ליאת